TORCIDA ZABORZE

Forum dotyczące Zaborza.


#1 2008-12-24 11:21:27

Administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 25
Punktów :   
WWW

Ruch na Zaborzu ?

Jak każdy wie w ostatnim czasie osoba z niebieskich wypowiedziała się w „Księdze Gości” o to jego wpisy:

„Jestem z Zaborza i jestem za Ruchem przeprowadzilem sie z Chorzowa i Zaborrze nie jest 100% Górnik znam jeszcze typkow z Ruchu a pozatym ta wielka ekipa Zaborze omija mnie wzrokiem (


Niestety na wigilie jade do Chorzowa pozatym nieraz lazileh z kumplami w szalikach i ino dwa razy doszlo do starcia raz zeh szedl z kumplem i dostalismy niezly oklep(4 chopa ale (*****) wdupilismy), kolega stracil szal na 2 dzien z 9 kumplami z PF i Ekipy Remontowej (bodajze Mysłowice) dostaliscie niezly oklep i chyba temu niezaprzeczycie bylo to niecale pol roku temu

    DobRa spadam stad moze kiedys sie spotkomy na swojej drodze i zobaczymy jakto bedzie. Żegnam Zaborze nigdy niebedzie 100% zawsze bedzie te 5% a moze kiedys i wiecej !  "



Komentarz z mojej strony :

Napisałeś że ekipa Zaborza omija cię wzrokiem najpierw dowiedz się gdzie tak dokładnie jest Zaborze i odróżnij Zaborze-Porembe-Kolanijo nie uważamy się za najmocniejsza ekipę ale nigdy nie omijamy nikogo wzrokiem Zawsze jesteśmy na wdechu  Ale to że cię ktoś kozaku wzrokiem omija to nie komentuje tego bo jest to dosyć śmieszne i jeśli tutaj mieszkasz to chyba za krótko i nie wiesz jak tu jest! To że niby w barwach chodzisz swojego klubu to chyba po swoim domu z kuchni do pokoju i tak w kółko. I z matematyki tez nie jesteś dobry bo nawet gdybyś się tu przeprowadził i był za ruchem czy tez paru twoich znajomych to nie byłbyś 5% tylko gdzieś 1% Co do = "Kolega stracil szal na 2 dzien z 9 kumplami z PF i Ekipy Remontowej (bodajze Mysłowice) dostaliscie niezly oklep i chyba temu niezaprzeczycie bylo to niecale pol roku temu "  - Widzisz a jednak musze temu zaprzeczyć bo nigdy o takim czymś nie słyszałem a na pewno bym usłyszał o taki zdarzeniu! Chyba że jakiś małolatów przegoniliście chodź o tym tez nie słyszałem więc nie wiem czy to z twojej strony czysta napinka czy też pomyliłeś dzielnice.

Offline

 

#2 2008-12-24 17:29:36

maRti88

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-24
Posty: 2
Punktów :   

Re: Ruch na Zaborzu ?

I tutaj sie musza z toba skodzić z tygo wzglyndu iz takie som fakty,a wasz dzielnica,jak już wczysniej zacytowałeś moje wypowiedzi z przeszłosci nigdy nie bydzie 100% za Górnikiem,musicie sie pogodzić,ze zawsze sie znajdzie osoba kiera sie wyłamie,i takom osobom jestem jo. I wcale nie mieszkom na porębie tylko dobrze wiem gdzie mieszkam, i dobrze wiym które tereny zajmuje zaborze. i tak na umilenie swiąt,dzieki woszym ksywom i sledzeniom wos musze was z przykroscią poinformować ze juz jestescie w fazie rozkminiania kaj mieszkocie,a wtedy nikt i nic wom nie pomorze, a mnie i tak nie znajdziecie wiec wasz wysilek na marne pozdRawiam  i wesRołych

Offline

 

#3 2008-12-24 18:30:50

Administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 25
Punktów :   
WWW

Re: Ruch na Zaborzu ?

W każdym miejscu są zawsze emigranci z innych miast np. u mnie w okolicy ostatnio się wprowadziła para z jakieś wsi i tak samo można teraz podkreślić że już nie jest 100% lecz tu nie o to chodzi, chodzi o osoby się udzielające na dzielnicy ty jak na razie udzielasz się NET-napinkom ja osobiście nigdy nie widziałem w moim całym życiu nikogo w barwach Ruchu więc nie mogę uwierzyć w to że ty jesteś z naszej dzielnicy. Jak byś napisał że z Poręby to możliwe bo z tego co wiem jest 2/3 smrodów i jednym z nich jest koleś co mi wyglądał na granice 50lat ale przecież nie będę go bił bo nie jest godnym przeciwnikiem a po za tym po co ma dostać zawału Może to ktoś z twojej rodziny Bo wsiadał na Porębie na przystanku jadac na mecz?

"dzieki woszym ksywom i sledzeniom wos musze was z przykroscią poinformować ze juz jestescie w fazie rozkminiania kaj mieszkocie,a wtedy nikt i nic wom nie pomorze"       -  Dzięki waszym ksywom ? Którym ;] hehe napisał bym wiele ale nie będę pisał rzeczy których nie powinienem pisać na forum czy też żeby nie wyszło że się napinam/y na forum .. .. .. Wesołych \G/ Świąt

Offline

 

#4 2008-12-24 19:15:34

maRti88

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-24
Posty: 2
Punktów :   

Re: Ruch na Zaborzu ?

hehe, kiere, juz cimówia... nie jakcy: pershing,pejs,ciacho,emil,stanik mam wymieniać dalyj,a moze chcecie tyz imiona i nazwiska wszystkich wos ?? podziekujcie portalowi nk i fotka.pl i waszym niektórychm "kumplom"  nie pozdRawiam

Offline

 

#5 2008-12-24 20:28:09

TorcaGanG

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-24
Posty: 1
Punktów :   

Re: Ruch na Zaborzu ?

te maRtti czy jak ci tam jest ? wkurwiasz mnie tymi wypowiedziami chodz sie ustawic ponoc miałes byc w chorzowie na wigili a siedzisz tutaj pół dnia na tym forum i pierdoły piszesz chodz proponuje ci solówke pod zabką 1 na 1 daj do siebie namiary albo skoncz mi tu pierdolic o kumplach z PF  a adminstratora prosze o skasowanie powyzszych postów z panem z niebieskiej erki bo jak pisze w kodeksie zasad bezwgledny zakaz pisania na tematy chuliganskie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.torcida-zaborze.pun.pl klej do luster materace janpol alpejski gończy krótkonożny charakter