TORCIDA ZABORZE

Forum dotyczące Zaborza.


#1 2009-02-27 12:05:07

Damian

Nowy użytkownik

Skąd: Cały świat
Zarejestrowany: 2009-02-26
Posty: 2
Punktów :   

Zbiórki kibiców z Zaborza przed kazdym meczem Górnika

Przy okazji zbiórki kibiców na mecz derbowy z Ruchem miał bym pytanie czy nie można by z takowych zbiórek zrobić swoistej małej tradycji... ponieważ jak wiemy ułatwiło by to określenie naszych liczb na meczach u siebie i meczach wyjazdowych poza tym można było by scalić w jakiś sposób wszystkich kibiców którzy jeżdżą z naszej dzielnicy (Zaborze,Poremba,Kolanijo) moim skromnym zdaniem takie akcje mogą nam tylko pomóc.

Co do samej organizacji zbiórki można było by je organizować w miejscu dla wszystkich doskonale znanym , tam gdzie jest dużo miejsca i żeby każdemu chciało się tam iść ja osobiście wybrałem 2 takie miejsca tj. Parking pod biedronką (lokalizacja dobra blisko na przystanki tramwajowy i autobusowy skąd można się udać wszyscy razem na mecz) lub park przy ul. Wolności na przeciwko wylotu ulicy Lompy (Jeszcze bliżej na przystanki komunikacji miejskiej oraz jest tam sporo miejsca).

Godzina zbiórek: o tym też pomyślałem więc:
Na mecz u siebie: Półtora godziny przed meczem (z racji tego że na mecze przy Roosevelta jeździ bardzo wiele osób i później może być problem aby wszyscy weszli na stadion przed pierwszym gwizdkiem)

Na mecze wyjazdowe: Godzina przed zbiórką (na wyjazdy nie jeździ każdy więc łatwiej jest o to aby wszystkich scalić w jedną grupe i razem ruszyć w Polske. I tutaj jest jeszcze jeden plus PRECYZYJNIE MOŻNA OKREŚLIĆ LICZBY WYJAZDOWE ZABORZAN!!)

Na zakończenie myśle ze pomysł jest godny przemyślenia i przetestowania tylko trzeba jeszcze zrobić plakat informacyjny i porozklejać go na całym Zaborzu jak i dodać wątek na forum główne kibiców GÓRNIKA tak aby informacja dotarła do wszystkich zainteresowanych...

z kibicowskim pozdROWieniem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.torcida-zaborze.pun.pl busy Frankfurt Czekoladki reklamowe www